Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp. k. pragnie zaprosić Państwa na szkolenie dotyczące wpływu rozwiązań Nowego Ładu na działalność firm sektora wodociągowo-kanalizacyjnego. 

Szkolenie odbędzie się w dniu 2 grudnia 2021 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w sposób zdalny, poprzez platformę Clickmeeting. Poprowadzi je Pani Anna Szkudlarek - radca prawny i doradca podatkowy.  

Szkolenie obejmie w szczególności następujące zagadnienia

 1. zmiany dotyczące rozliczania wynagrodzeń pracowników czyli: 
  • podwyższenie kwoty wolnej od podatku, 
  • podwyższenie progu podatkowego, 
  • wprowadzenie ulgi dla klasy średniej (zmiana zasad obliczania zaliczek na podatek dochodowy), 
  • nowe obowiązki płatników, 
  • zmiany dotyczące użytkowania samochodów osobowych,
 2. zmiany dot. przesyłania do US ksiąg i ewidencji,
 3. wprowadzenie minimalnego CIT.

Jesteśmy przy tym otwarci na wszelkie inne tematy, które Państwo w zakresie Nowego Ładu uznają za interesujące. Pytania prosimy przesyłać w terminie do dnia 27 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie jest bezpłatne dla podmiotów, które mają zawarte z Kancelarią umowy stałej obsługi prawnej. Dla pozostałych podmiotów odpłatność wynosi 250 zł netto (bez względu na liczbę osób, które w Państwa imieniu wezmą udział w szkoleniu, posługując się jednym adresem e-mail).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać pełną nazwę podmiotu zgłaszającego oraz adres e-mail, na który ma zostać wysłane zaproszenie na szkolenie. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpływu zgłoszeń.

Ostatnie wpisy

WSA w Warszawie: taryfy zatwierdzane w milczący sposób

Orzecznictwo

Prawomocnym wyrokiem z dnia 3 marca 2022 r. (sygn. akt V SA/Wa...

12-07-2022

Czytaj więcej

Dodatkowe wymogi sprawozdań finansowych dla wytwarzających energię

Analizy prawne

Już wkrótce  przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne działające w formie spółek prawa handlowego, składać będą roczne...

23-05-2022

Czytaj więcej

Dodatkowe wymogi formalne wniosku o przyłączenie do sieci w…

Orzecznictwo

Aktualnie wszystkie przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne muszą stosować się do zasad wydawania warunków przyłączenia...

09-05-2022

Czytaj więcej